ЈОШ ЈЕДНА ПОБЈЕДА И ТИТУЛА: Пионири Херцеговца савладали гатачку Младост!

Published on 05/13,2018

Пионири Фудбалског клуба Херцеговца побиједили су данас у оквиру 14. кола Омладинске лиге РС - група Југ, екипу Младости из Гацка резултатом 2:0 (0:0).

У првом полувремену видјели смо по неколике прилике на обје стране, али мреже су мировале (0:0).
У наставку доста боља игра домаћина, који већ почетком другог дијела долази до вођства голом Дејана Попаре из слободног ударца. Десет минута послије, на асистенцију Марка Милошевића, Урош Пухало дуплира вођство Херцеговца.

Пред крај утакмице гости су имали одличну прилику да дођу до почасног поготка, али голман Огњен Милошевић одлично реагује и оставља своју мрежу нетакнутом.

Екипа Херцеговца и у данашњој утакмици била је ослабљена неиграњем Обрада Вучковића, Алексе Салатића и Лазара Вуковића. Херцеговац у посљедњем 15. колу гостује у Фочи екипи Сутјеске. У тој утакмици екипи Херцеговца биће довољан бод како би дошла до првог мјеста у регији.