Предпионири и пионири ФК Херцеговац стартовали побједама!

Published on 09/15,2018

Млађе категорије фудбалског клуба Херцеговац овог викенда почеле су такмичење у Омладинској лиги Републике Српске - група Југ.

У првом колу Херцеговачке регије билећки фудбалери су били бољи од гатачке Младости. Предпионири су убједљиво са чак 8:0 савладали своје вршњаке из Гацка, док су пионири дошли до побједе резултатом 2:0.

За предпионирску екипу голове су постигли: Вујовић (3), Кешељевић (2), Н. Чубрило, Братић и Михић.

Пионирску екипу, која је прошле сезоне била првак регије, до побједе је водио Никола Ђорђић. Екипа Херцеговца је повела у 19. минуту, када је након корнера, Ђорђић покупио одбитак и послао лопту у мрежу. Коначан резултат утакмице поставио је исти играч, након још једног корнера, а средином другог полувремена.

У наредном колу Херцеговац гостује у Невесињу екипи Вележа.

ПРЕДПИОНИРИ: ФК Херцеговац - ФК Младост 8:0