СУТРА ПОЧИЊЕ ТУРНИР У БАСКЕТУ: Погледајте групе, саставе и распоред!

Published on 07/20,2017

На игралишту поред ОШ "Петар II Петровић Његош" сутра вече почиње 13. по реду Традиционални баскет турнир "Билећа 2017".

Данас су на истом мјесту извучени парови у свим категоријама.
Прве утакмице почињу сутра од 19,00 часова, а такмичење ће се одвијати у двије категорије: у сениорској конкуренцији - традиционални турнир, као и у категорији кадета - дјечаци 2001. годиште и млађи.

Ове године ће се за трофеј у сениорској конкуренцији борити 9 екипа, док је у кадетској конкуренцији пријављено укупно 9 састава.

Турнир се одржава под покровитељством општине Билећа, а медијски спонзор је портал Билећа Спорт.

Доносимо вам групе, саставе и распоред за сутра:

ГРУПЕ:

КАДЕТИ


Група А

1.Алексић Комерц
2.Љетна башта Липа
3.
Књижара Глобус
4.Карамела
5.Ник Пром

Група Б

1.TQ Нет
2.Вулком

3.Југопревоз Билећа
4.Спортска кладионица Сигма Супер Спорт

СЕНИОРИ


Група А

1.Алексић Комерц
2.Пољопривредно добро Влахиња
3.
Ауто Шестовац
4.Кафе НН
5.Кафаница

Група Б

1.Зубци (Требиње)
2.Кафе бар Епицентар
3.
Ветерани са домаћих терена
4.Ресторан Стари дом

РАСПОРЕД:


ПЕТАК (21.07.) - 19:00:
КАДЕТИ

Алексић Комерц
Липа


Глобус
Карамела


TQ Нет
Вулком


Југопревоз
СК Сигма Супер Спорт

СЕНИОРИ


Алексић Комерц
Пољ. добро Влахиња


Ауто Шестовац
Кафе НН


Зубци
Епицентар


Ресторан Стари дом
Ветерани са домаћих терена

САСТАВИ ЕКИПА:

КАДЕТИ

ГРУПА А:

Алексић Комерц        Карамела
1.Ратко ИВКОВИЋ      
1.Милан ЗВИЈЕР
2
.Ђорђе УЉАРЕВИЋ     
2.Дарко БОШЊАК
3.Алекса ЛОЗО        
3.Марко МАТОВИЋ
4.Борис ДАКОВИЋ
       4.Обрад ЏЕЛЕТОВИЋ
Љетна башта Липа     
Ник Пром
1.Вук БОШКОВИЋ        1.Ђорђе ШЕШЛИЈА
2.Филип ВУЈОВИЋ       2.Бранко НОСОВИЋ
3.Ђорђе ВУКОВИЋ       3.Никола ДУНЂЕР
4.Вељко ШОТРА         4.Марко КУЉИЋ
Књижара Глобус
1.Марко ИВАНКОВИЋ
2.Милутин ЗЕЛЕНОВИЋ
3.Миланa НЕНАДИЋ
4.Милош НЕНАДИЋ

ГРУПА Б:

TQ Нет                Вулком
1.Никола УЉАРЕВИЋ     1.Глорија КУРЕШ
2.Лука ПОПАДИЋ        2.Јулија КУРЕШ
3.Марко АЛЕКСИЋ       3.Сандра РАДОВАНОВИЋ
4.Дарко КОПРИВИЦА     4.Милица КУЉИЋ
Југопревоз Билећа     СК Сигма Супер Спорт
1.Алекса ДЕНДА        1.Раде МИЛОШЕВИЋ
2.Лазар МИЛОШЕВИЋ     2.Данило ТАМИНЏИЈА
3.Владан ВУЈОВИЋ      3.Марко ЗВИЈЕР
4.Мато РАДОВАНОВИЋ    4.Филип ШЕШЛИЈА

СЕНИОРИ

ГРУПА А:

Алексић Комерц        Кафе НН
1.Младен ПОПАРА      
1.Дејан ЏОМБЕТА
2
.Стефан ВУЈОВИЋ     
2.Милан ВУЈОВИЋ
3.Филип МИЛОЈЕВИЋ    
3.Ненад БИБЕРЏИЋ
4.Ђорђе РАДМИЛОВИЋ
    4.Горан ГАЧИЋ
Пољ. добро Влахиња    Кафаница

1.Слободан САВИЋ      1.Дејан ИВКОВИЋ
2.Милош ФИМИЋ         2.Дамјан МИЛОШЕВИЋ
3.Бране СТОЈАНОВИЋ    3.Дејан БОШЊАК
4.Славко КОВАЧЕВИЋ    4.Александар ДАНГУБИЋ
Ауто Шестовац
1.Никола ДУНЂЕР
2.Марко КУЉИЋ
3.Ђорђе ШЕШЛИЈА
4.Бранко НОСОВИЋ

ГРУПА Б:

Зубци                Вет. са домаћих терена
1.Ристо МИШКОВИЋ     1.Синиша ТЕПАВЧЕВИЋ
2.Василије ШАРАБА    2.Предраг ПИЧЕТА
3.Никола ТОПАЛОВИЋ   3.Борко ЈОКАНОВИЋ
4.Петар ШУРБАТ       4.Александар ВУЈОВИЋ
Кафе бар Епицентар   Ресторан Стари дом
1.Дејан КУРДУЛИЈА    1.Божидар РАДОВАНОВИЋ
2.Никола ЧОРЛИЈА     2.Александар КУЉИЋ
3.Ђорђе ДУНЂЕР       3.Предраг РАДОВАНОВИЋ
4.Ђорђе КУНДАЧИНА    4.Алекса. РАДОВАНОВИЋ



Comments

Leave a Reply

Додај коментар





Запамти ме