ВЕЧЕРАС ЗАВРШНИЦА: Познати полуфиналисти турнира у баскету "Билећа 2018"

Published on 08/01,2018

Познати су полуфиналисти 14. по реду Традиционалног баскет турнира "Билећа 2018".

Послије одличних мечева у групној фази пласман међу четири екипе остварили су актуелни освајач Кафаница, затим Пољопривредно добро Влахиња и двије екипе из Требиња: Ложиона Требиње и ТБ Требиње.

Код кадета након мечева групне фазе пласман међу четири најбоље екипе остварили су: Љетна башта Липа, Ауто метал Бабић, Ник Пром и Ћиро Требиње.

Вечерас турнир почиње у 18,30 часова, а на програму су утакмице полуфинала, мечеви за треће мјесто и финални сусрети.

РЕЗУЛТАТИ:


УТОРАК (31.07.) - 17:00:
КАДЕТИ

Тројка из блока                6
Дрим Тим                       5

Књижара Глобус                 5
Кафе НН                        7


Аутометал Бабић               11
Тројка из блока                5


Ник Пром                       7
Књижара Глобус                 6


Југопревоз Билећа              3
Ћиро Требиње                   7


Месара Вукша                   8
Љетна башта Липа              11


Тројка из блока                5
Југопревоз Билећа              3


Књижара Глобус
Месара Вукша


Дрим тим                       2
Аутометал Бабић               12


Кафе НН                        5
Ник Пром                       9


 СЕНИОРИ


Недемиг                        9
Ресторан Стари дом            16

Сан Франциско                  6
Алексић Комерц                16


ТБ Требиње                    17
Ресторан Језеро               10


Пољ. добро Влахиња            16
Сан Франциско                  8


Кафаница                      16
Недемиг                        9


Пекотека Јулија               14
Ложиона Требиње               16


Недемиг                        2
ТБ Требиње                    16


Сан Франциско                 10
Пекотека Јулија               16


Алексић Комерц                10
Пољ. добро Влахиња            16


Ресторан Стари дом             8
Кафаница                      17

ТАБЕЛА:

КАДЕТИ


Група А

1.Аутометал Бабић   4 4 - 0 40:21 8
2.Ћиро Требиње      4 3 - 1 39:22 7

3.Тројка из блока   4 2 - 2 20:31 6
4.Дрим Тим          4 1 - 3 19:33 5
5.Југопревоз Билећа 4 0 - 4 15:26 4

Група Б

1.Љетна башта Липа  4 4 - 0 37:18 8
2.Ник Пром          4 3 - 1 26:24 7
3.Месара Вукша      4 2 - 2 23:20 6
4.Кафе НН           4 1 - 3 17:35 5
5.Књижара Глобус    4 0 - 4 15:19 4

СЕНИОРИ


Група А

1.Кафаница           4 4 - 0 65:36 8
2.ТБ Требиње         4 3 - 1 62:40 7

3.Ресторан Стари дом 4 2 - 2 53:48 6
4.Недемиг            4 1 - 3 36:55 5

5.
Ресторан Језеро    4 0 - 4 29:66 4

Група Б

1.Пољ. добро Влахиња 4 4 - 0 64:37 8
2.Ложиона Требиње    4 3 - 1 60:50 7
3.Алексић Комерц     4 2 - 2 54:42 6
4.Пекотека Јулија    4 1 - 3 39:59 5
5.Сан Франциско      4 0 - 4 33:62 4


РАСПОРЕД:


СРИЈЕДА (01.08.) - 18:30:
КАДЕТИ
полуфинале

Ауто метал Бабић
Ник Пром

Љетна башта Липа
Ћиро Требиње


СЕНИОРИ
полуфинале


Кафаница
Ложиона Требиње

Пољ. добро Влахиња
ТБ Требиње


КАДЕТИ
за треће мјесто


поражени полуфиналиста А
поражени полуфиналиста Б

СЕНИОРИ
за треће мјесто


поражени полуфиналиста А
поражени полуфиналиста Б

ТАКМИЧЕЊЕ У ШУТИРАЊУ ТРОЈКИ


КАДЕТИ
финале


побједник полуфинала А
побједник полуфинала Б

СЕНИОРИ
финале


побједник полуфинала А
побједник полуфинала Б


Comments

Leave a Reply

Додај коментар





Запамти ме