ТУРНИР У МАЛОМ ФУДБАЛУ: Састави екипа и листа стријелаца

Published on 08/09,2017

САСТАВИ ЕКИПА:

ПИОНИРИ

ГРУПА А:

TQ Нет                Ник Пром

1.Сергеј ЂАКОВИЋ      1.Урош МИЛОШЕВИЋ
2
.Алекса ДЕНДА       
2.Дамјан БРАТИЋ
3.Милош АЛЕКСИЋ       3.Немања КЕШЕЉЕВИЋ
4.Мићко ДАНГУБИЋ     
4.Павле МИХИЋ
5.Милош РАЈКОВИЋ      5.Стефан РАДОВАНОВИЋ
6.Николас БЈЕЛЕТИЋ    6.Марко ЂУРИЦА
                      7.Марко МАЛЕШЕВИЋ
                      8.Гојко САМАРЏИЋ
                      9.Ђуро ЏЕЛЕТОВИЋ
                      10.Давид ГРУБАЧИЋ

Пицерија Центар       Месара Вукша

1.Лука ИНИЋ           1.Недељко ЧУБРИЛО
2.Павле ВУКОЈЕ        2.Горан ЧУБРИЛО
3.Стефан ВУКОЈЕ       3.Гојко ЧУБРИЛО
4.Миљан ДАНГУБИЋ      4.Јоле ФИМИЋ
5.Никола МИЛОШЕВИЋ    5.Миљан СТАЈИЋ
6.Давид ДЕНДА         6.Божидар ХРЊAЗ
7.Огњен КУЉИЋ         7.Александар ВУЈОВИЋ
8.Стеван КУЉИЋ
9.Лазар ПУХАЛО
10.Огњен ВУЈОВИЋ
11.Алекса ДЕНДА

ГРУПА Б:

Канинус               Медаковина

1.Марко МИЛОШЕВИЋ     1.Светозар НОСОВИЋ
2.Никола МИЛОЈЕВИЋ    2.Лазар МИЛОШЕВИЋ
3.Никола РАДОВИЋ      3.Огњен МИЛОШЕВИЋ
4.Обрад ВУЧКОВИЋ      4.Дејан БОДИРОГА
5.Филип КУРЕШ         5.Ђорђе КАПОР
6.Алекса ЏЕЛЕТОВИЋ    6.Александар ВУЈОВИЋ
                      7.Милош ВУЈОВИЋ

Кафе бар Тротоар

1.Никола ЂОРЂИЋ
2.Стефан СУЏУМ
3.Марко ВУЈОВИЋ
4.Огњен МИЛИДРАГОВИЋ
5.Урош ПУХАЛО
6.Александар МИЛИВОЈЕВИЋ

КАДЕТИ

ГРУПА А:

Маркет Језерине       Мокри Долови

1.Милутин КУЉИЋ       1.Игор ВУРАНИ
2
.Новица КАЈТАЗ      
2.Никола СКУРИЋ
3.Дарко ЏОМБЕТА      
3.Марко ВУКОВИЋ
4.Павле МИЧЕТА       
4.Дејан ТАСОВАЦ
5.Ђорђе КАПОР         5.Марко ЗУРОВАЦ
6.Ђорђе ШЕШЛИЈА       6.Жељко НИНКОВИЋ
7.Ђорђе РАДОВАНОВИЋ   7.Марко БЕРАК
8.Никола МИЛИЋЕВИЋ    8.Марко КОПРИВИЦА
9.Синиша ШОТРА
10.Александар ТРКЉА
11.Ђорђе ЏЕЛЕТОВИЋ

Црвена Апотека        Алексић Комерц

1.Вук БОШКОВИЋ        1.Јован РАДОВАНОВИЋ
2.Ђорђе БАБИЋ         2.Дејан ПОПАРА
3.Јован САМАРЏИЋ      3.Андреј ЏЕЛЕТОВИЋ
4.Урош ПУХАЛО         4.Милорад КОВАЧЕВИЋ
5.Огњен МИЛИДРАГОВИЋ  5.Ђорђе КОПРИВИЦА
6.Ђорђе МИЛОЈЕВИЋ     6.Стефан МИЛОЈЕВИЋ
7.Борис МИСКИН        7.Милан ПОПАДИЋ
                      8.Огњен МИЛОШЕВИЋ
                      9.Марко МИЉКОВИЋ

Љетна башта Липа

1.Лука ПОПАДИЋ
2.Марко АЛЕКСИЋ
3.Никола УЉАРЕВИЋ
4.Дарко КОПРИВИЦА
5.Борис ДАКОВИЋ
6.Митар БЈЕЛЕТИЋ
7.Дамјан ВУКОВИЋ
8.Вук БУДАЛИЋ

ГРУПА Б:

АС Компани            Ауто центар Гацко

1.Небојша АРСИЋ       1.Павле БУХА
2.Бојан КОПРИВИЦА     2.Стефан ДЕЛИЋ
3.Алекса. МИЛИВОЈЕВИЋ 3.Игор ВИШЊЕВАЦ
4.Милан СТАЈИЋ        4.Михајло МИЛОШЕВИЋ
5.Сергеј ДАКОВИЋ      5.Милан ГОРАНОВИЋ
6.Страхиња ИЛИЋ       6.Ђорђе ПАШАЛИЋ
                      7.Јован БРАТИЋ

Љетниковац Станица    Кафе бар Урке

1.Мирко УЉАРЕВИЋ      1.Тодор ДАВИДОВИЋ
2.Вељко ШОТРА         2.Дејан МАНИГОДА
3.Јован ПЕРОВИЋ       3.Сергеј БЈЕЛОГРИЋ
4.Данило ТАМИНЏИЈА    4.Иван ВУКОВИЋ
5.Славен РОГАН        5.Радивоје ПАПОВИЋ
6.Стефан ТАБАКОВИЋ
    6.Видоје ВУКОВИЋ
7.Чедомир КУЉИЋ       7.Бојан АЏИЋ
8.Марко УЉАРЕВИЋ
9.Лука БАТИНИЋ
10.Милош УЉАРЕВИЋ
ТРЕНЕР: Слободан ЈАЊИЋ - РОЖЕ

СЕНИОРИ

ГРУПА А:

Но Нејм               Вулком

1.Александар ПАВИЋ    1.Дејан АРСИЋ
2
.Бориша ВУКОЈЕ      
2.Миодраг РАДОВАНОВИЋ
3.Милош СТАРОВИЋ     
3.Марко ДУБЉЕВИЋ
4.Огњен ПАВИЋ        
4.Александар АРСИЋ
5.Бојан МИЛОШЕВИЋ     5.Стефан ВУЈОВИЋ
6.Горан ЖДРАЛЕ        6.Радован ГЛОГОВАЦ
7.Никола КУРДУЛИЈА    7.Марко ВУЈОВИЋ
8.Миле ДАКОВИЋ        8.Срђан ТУНГУЗ
9.Милош САВИЋ         9.Огњен СИКИМИЋ

Кафе бар Тротоар      БКБ

1.Марко ИЛИЋ          1.Новица КАЈТАЗ
2.Бојан ЈЕФТОВИЋ      2.Ђорђе САМАРЏИЋ
3.Ратко ВОЈНОВИЋ      3.Живко ДАКОВИЋ
4.Раде ИЛИЋ           4.Синиша ШОТРА
5.Драган ЗВИЈЕР       5.Александар ТРКЉА
6.Никола ДАКОВИЋ      6.Милутин КУЉИЋ
7.Александар ЈЕЛИЋ    7.Дарко ЏОМБЕТА
8.Дејан САМАРЏИЋ      8.Данило ТАМИНЏИЈА
9.Немања НОСОВИЋ
ТРЕНЕР: Бошко КУЉИЋ

Забавни салон Респект

1.Милан ЛОЗО
2.Слободан БРЧИЋ
3.Ђорђе КАШИКОВИЋ
4.Драган СТОЛИЦА
5.Милан САВОВИЋ
6.Вукашин ВУЧИНИЋ
7.Милан ВУЧИНИЋ
8.Александар ЛУЧИЋ
9.Благоје ДУНЂЕРОВИЋ
10.Игор МИЛИЋЕВИЋ
ТРЕНЕР: Новак ИНИЋ
*Послије одигране прве утакмице нема накнадног пријављивања играча.

ГРУПА Б:

Кафаница             Кладионица Фул

1.Никола КАШИКОВИЋ   1.Игор МИЛИДРАГОВИЋ
2.Петар ВУЈОВИЋ      2.Горан МИЛИДРАГОВИЋ
3.Срђан ВУКАЈЛОВИЋ   3.Александар КУЉИЋ
4.Владан ВУКАЈЛОВИЋ  4.Миомир БИБЕРЏИЋ
5.Владимир ГРБУШИЋ   5.Миодраг ЗВИЈЕР
6.Синиша МИЛОВИЋ     6.Марко КАПЕТИНИЋ
7.Алекса ЛОЈОВИЋ     7.Никола ГРБУШИЋ
8.Дамјан АЛЕКСИЋ     8.Милан РАДОВАНОВИЋ
9.Ристо ПЕРИШИЋ      9.Милош ФИМИЋ
                     10.Милорад ЦИМИРОТ

Електро Херцеговина  Сплав Аполон

1.Милосав ДАНГУБИЋ   1.Стефан БОКИЋ
2.Олег ЋУРИЋ         2.Филип РАДОВИЋ
3.Дејан МИЛИСАВ      3.Вук МИЛЕНИЋ
4.Крсто ДЕНДА        4.Александар ИВКОВИЋ
5.Раденко КУЉИЋ      5.Борис ИВКОВИЋ
6.Рајко КОМНЕНИЋ     6.Гаврило ПОПАДИЋ
7.Марко ВУЧКОВИЋ     7.Сретен МИЛОШЕВИЋ
8.Милен МИШЕЉИЋ      8.Лазар МРКАИЋ
9.Никола ДАНГУБИЋ
10.Ненад СТЕВОВИЋ

Ник Пром

1.Никола БАЈОВИЋ
2.Михаило ЛУЧИЋ
3.Немања РОГАН
4.Бојан ВУКОЈЕ
5.Трипо ЈОКАНОВИЋ
6.Сава ПЕРОВИЋ
7.Дарко СТЕВАНОВИЋ
8.Лазар ЗЕЧЕВИЋ
9.Предраг ШЕШЕЉ
10.Милош ПЕРОВИЋ
ТРЕНЕР: Антонио ИВАНИШЕВИЋ

ЛИСТА СТРИЈЕЛАЦА

СЕНИОРИ

1.Алекса ЛОЈОВИЋ (Кафаница)               2
2.Срђан ВУКАЈЛОВИЋ (Кафаница)             2
3.Владан ВУКАЈЛОВИЋ (Кафаница)            2
4.Марко КАПЕТИНИЋ (Кладионица Фул)        2
5.Бориша ВУКОЈЕ (Но Нејм)                 1
6.Бојан МИЛОШЕВИЋ (Но Нејм)               1
7.Марко ДУБЉЕВИЋ (Вулком)                 1
8.Вукашин ВУЧИНИЋ (Забавни салон Респект) 1
9.Лазар ЗЕЧЕВИЋ (Ник Пром)                1
10.Михаило ЛУЧИЋ (Ник Пром)               1
11.Предраг ШЕШЕЉ (Ник Пром)               1
12.Немања НОСОВИЋ (Кафе бар Тротоар)      1
13.Драган ЗВИЈЕР (Кафе бар Тротоар)       1
14.Марко ИЛИЋ (Кафе бар Тротоар)          1

КАДЕТИ

1.Никола СКУРИЋ (Мокри Долови)            2
2.Ђорђе МИЛОЈЕВИЋ (Црвена Апотека)        2
3.Ђорђе БАБИЋ (Црвена Апотека)            2
4.Стефан ДЕЛИЋ (Ауто центар Гацко)        2
5.Јован БРАТИЋ (Ауто центар Гацко)        1
6.Михајло МИЛОШЕВИЋ (Ауто центар Гацко)   1
7.Игор ВИШЊЕВАЦ (Ауто центар Гацко)       1
8.Марко ЗУРОВАЦ (Мокри Долови)            1
9.Игор БУРАНИ (Мокри Долови)              1
10.Ђорђе ШЕШЛИЈА (Маркет Језерине)        1
11.Милутин КУЉИЋ (Маркет Језерине)        1
12.Огњен МИЛИДРАГОВИЋ (Црвена Апотека)    1
13.Јован САМАРЏИЋ (Црвена Апотека)        1
14.Бојан КОПРИВИЦА (АС Компани)           1

ПИОНИРИ

1.Алекса ДЕНДА (ТQ Нет)                   8
2.Недељко ЧУБРИЛО (Месара Вукша)          4
3.Никола МИЛОЈЕВИЋ (Канинус)              2
4.Немања КЕШЕЉЕВИЋ (Ник Пром)             2
5.Лука ИНИЋ (Пицерија Центар)             2
6.Павле МИХИЋ (Ник Пром)                  1
7.Горан ЧУБРИЛО (Месара Вукша)            1
8.Богољуб ШЕШЛИЈА (Месара Вукша)          1
9.Обрад ВУЧКОВИЋ (Канинус)                1
10.Павле ВУКОЈЕ (Пицерија Центар)         1
11.Светозар НОСОВИЋ (Медаковина)          1
12.Огњен МИЛОШЕВИЋ (Медаковина)           1
13.Сергеј ЂАКОВИЋ (ТQ Нет)                1
*за разлику од кадета и сениора у пионирској конкуренцији неће бити проглашаван најбољи стијелац турнира, већ најталентованији играч турнира.


Comments

Leave a Reply

Додај коментар





Запамти ме