ТУРНИР У МАЛОМ ФУДБАЛУ: Познати полуфиналисти!

Published on 08/16,2017

На традиционалном турниру у малом фудбалу "Билећа 2017" одигране су четвртфиналне утакмице у конкуренцији сениора и познати су полуфиналисти.

У првом мечу вечери Кафаница је лако изашла на крај са кадетском екипом БКБ и славила резултатом 4:0 (2:0). Кафаница је повела голом Лојовића, а на 2:0 повисио је Кашиковић. Голом Вујовића Кафаница је отишла на 3:0, да би коначан резултат утакмице својим петим поготком на турниру поставио Лојовић.

У другој утакмици, најзанимљивијој утакмици вечери, састали су се Кафе бар Тротоар и Електро-Херцеговина.
Тротоар је већ на старту утакмице дошао до предности голом Звијера. Након тога, током већег дијела утакмице Електро-Херцеговина је имала иницијативу, стварала прилике да би преко Ћурића стигла до изједначења. Тако је остало до краја регуралног дијела утакмице, па се приступило извођењу пенала. Сва три пенала (Р. Илић, М. Илић и Самарџић) погађају момци из Кафе бара Тротоара, док Електро-Херцеговина (Денда) промашује један и то је било довољно да Тротоар оде у полуфинале.

У трећој четвртфиналаној утакмици састали су се Сплав Аполон и Но Нејм. Већ у првом полувремену, головима Миленића, Б. Ивковића, Бокића и Попадића, Аполон је дошао до капиталне предности (4:0).
На старту другог дијела Даковић смањује на 4:1, да би новим поготцима Бокића и Попадића Аполон поставио коначан резултат утакмице - 6:1.

У посљедњој утакмици вечери играли су Забавни салон Респект и Ник Пром. Већ у првој минути аутоголом Столице, Ник Пром долази до вођства. Предност Ник Прома ефектним поготком дуплирао је Роган. Коначан резултат првог полувремена, а касније ће се испоставити и утакмице, поставио је Перовић.

ВЕЧЕРАС НА ПРОГРАМУ ПОЛУФИНАЛНИ СУСРЕТИ

У полуфиналним утакмицама у конкуренцији пионира (2004. годиште и млађи) први ће на терен Месара Вукша и Канинус, након чега ће снаге одмјерити Кафе бар Тротоар и Ник Пром.

Послије утакмица пионира на терен ће кадети (2001. годиште и млађи). У првој полуфиналној утакмици састају се Црвена Апотека и Љетниковац Станица, након чега играју Ауто центар Гацко и Алексић Комерц.

У сениорској конкуренцији, у првој полуфиналној утакмици играју Кафе бар Тротоар и Сплав Аполон.
У другом полуфиналу састају се
двије екипе из групе Б, Кафаница и Ник Пром. Кафаница је у групној фази била боља и славила резултатом 2:0.