Кафаница побједник турнира у малом фудбалу "Билећа 2017"

Published on 08/20,2017

Екипа Кафанице побједник је традиционалног турнира у малом фудбалу "Билећа 2017".

Кафаница је у финалу турнира била боља од Сплава Аполон резултатом 1:0 (0:0).
Сплав Аполон је у првом полувремену имао иницијативу и стварао прилике. Неколико пута је припријетио Стефан Бокић, али је на висини задатка био сјајни Дамјан Алексић. Са друге стране најбољу прилику у првом дијелу сусрета за Кафаницу имао је Владимир Грбушић, али су мреже мировале.
Друго полувријеме боље отвара Кафаница. Срђан Вукајловић у 22. минуту одлично упошљава Николу Кашиковића, који постиже гол одлуке и поставља коначан резултат утакмице - 1:0.

За најбољег играча турнира проглашен је Никола Кашиковић (Кафаница). За најбољег голмана проглашен је Филип Радовић (Сплав Аполон), док је најбољи стријелац био Стефан Бокић (Сплав Аполон) са 10 погодака.

Кафаница - Сплав Аполон 1:0 (0:0)
Стријелац: Никола Кашиковић
22(Кафаница)
Судије: Раде Вукасовић и Томица Витковић.

КАФАНИЦА: Алексић (ГК), Кашиковић, Вујовић, С. Вукајловић, В. Вукајловић, Грбушић, Миловић, Лојовић.

СПЛАВ АПОЛОН: Радовић (ГК), Бокић, Миленић, А. Ивковић, Б. Ивковић, Попадић, Мркаић, Милошевић.

Треће мјесто у сениорској конкуренцији припало је екипи Ник Пром. Ник Пром је у утакмици за треће мјесто савладао Кафе бар Тротоар након пенала 10:9 /5:5/.
У утакмици за треће мјесто екипа Тротоара је "прокоцкала" велику предност од 5:1, на 12. минута до краја. На крилима Лучића Ник Пром стиже до изједначења - 5:5, да би послије тога дошао након пенала дошао до коначне побједе резултатом 10:9.

Ник Пром - Кафе бар Тротоар 10:9 /5:5/ (2:0)
Стријелци: Лучић (3), Стевановић и Бајовић - Војновић (2), Јелић, Р. Илић и М. Илић (Кафе бар Тротоар)

Судија: Раде Вукасовић и Томица Витковић.

КАФЕ БАР ТРОТОАР: Јефтовић (ГК), Војновић, М. Илић, Р. Илић, Звијер, Даковић, Јелић, Самарџић, Носовић.

Тренер: Бошко Куљић

НИК ПРОМ: Перовић (ГК), Бајовић, Лучић, Роган, Вукоје, Јокановић, Стевановић, Шешељ.

Тренер: Антонио Иванишевић.

У кадетској конкуренцији прво мјесто освојила је Црвена Апотека. Они су у финалу након пенала савладаили Алексић Комерц резултатом 7:6 /2:2/.
За најбољег играча турнира у кадетској конкуренцији проглашен је Борис Мискин (Црвена Апотека). Најбољи голман био је Марко Миљковић, члан Алексић Комерца, док је за најбољег стријелца проглашен Милорад Ковачевић (Алексић Комерц) са 5 погодака.
За кадете ове године играли су играчи рођени 2001. године и млађи.

Црвена Апотека - Алексић Комерц 7:6 /2:2/ (1:1)
Стријелци: Самарџић и аутогол
(Црвена Апотека) - Радовановић и Ковачевић (Алексић Комерц).
Судија: Томица Витковић.

АЛЕКСИЋ КОМЕРЦ: Миљковић (ГК), Радовановић, Попара, Џелетовић, Ковачевић, Копривица, С. Милојевић, Попадић, Милошевић.

ЦРВЕНА АПОТЕКА: Бошковић (ГК), Бабић, Самарџић, Пухало, Милидраговић, Ђ. Милојевић, Мискин.

У најмлађој категорији - пионирској, титулу првака понио је Кафе бар Тротоар. Екипа Тротоара је у финалу савладала Канинус резултатом 3:0 (0:0). За најбољег играча код пионира проглашен је Урош Пухало, члан Кафе бара Тротоар.
У пионирској конкуренцији право наступа имали су дјечаци рођени 2004. године и млађи.

Кафе бар Тротоар - Канинус 3:0 (0:0)
Стријелци: Милидраговић, Суџум и Пухало
(Кафе бар Тротоар).

КАФЕ БАР ТРОТОАР: Миливојевић (ГК), Вујовић, Суџум, Ђорђић, Милидраговић, Пухало.

КАНИНУС: Милошевић (ГК), Милојевић, Радовић, Вучковић, Куреш, Џелетовић.

НАГРАДЕ:

Све три првопласиране екипе из све три категорије освојиле су пехаре у трајно власништво, по заслугама. Најбољим играчима, голманима и стријелцима турнира уручене су статуе.