Кафе бар Тротоар најбољи код пионира, Алексић Комерц код кадета!

Published on 08/23,2018

Синоћ су на терену поред ОШ "Петар II Петровић Његош" одигране финалне утакмице на турниру у малом фудбалу у кадетској и пионирској конкуренцији.

У кадетској конкуренцији прво мјесто освојио је Алексић Комерц. Они су у финалу након до краја неизвјесног сусрета побиједили екипу Ауто Шестовац резултатом 2:0 (0:0).
Након првог полувремена мреже су мировале, да би у првом минуту наставка Алексић Комерц повео поготком Копривице.
Ауто Шестовац је покушавао да дође до поравнања, али голман Милошевић је био на нивоу и до краја сусрета сачувао своју мрежу.
Коначан резултат у посљедњој минути сусрета поставио је Стефан Милојевић.

Треће мјесто припало је Кафе бару Тврђава из Гацка, који је службеним резултатом 3:0 савладао Полице из Требиња.

За најбољег играча турнира у кадетској конкуренцији проглашен је Ђорђе Копривица.
За кадете ове године играли су играчи рођени 2002. године и млађи.

Алексић Комерц - Ауто Шестовац 2:0 (0:0)
Стријелци: Копривица и Милојевић
(Алексић Комерц).
Судија: Томица Витковић.

АЛЕКСИЋ КОМЕРЦ: Милошевић (ГК), Радовановић, Џелетовић, Ковачевић, Копривица, С. Милојевић, Даковић.

АУТО ШЕСТОВАЦ: Лозо (ГК), Бабић, Пухало, Милидраговић, Ђ. Милојевић, Мискин, Ђорђић.

У најмлађој категорији - пионирској, титула првака и ове године припала Кафе бару Тротоар. Екипа Тротоара је у финалу убједљиво савладала Месару Вукша резултатом 7:0 (5:0).

Треће мјесто освојила је екипа Сан Франциско, која је у утакмици за треће мјесто голом Мирковића (1:0) савладала Ник Пром.

За најбољег играча код пионира другу годину заредом проглашен је Урош Пухало, члан Кафе бара Тротоар.
У пионирској конкуренцији право наступа имали су дјечаци рођени 2005. године и млађи.

Кафе бар Тротоар - Месара Вукша 7:0 (5:0)
Стријелци: Милојевић (3), У. Пухало (2), Л. Пухало и Вујовић
(Кафе бар Тротоар).

КАФЕ БАР ТРОТОАР: Миливојевић (ГК), Вујовић, Милошевић, Милојевић, У. Пухало, Л. Пухало.

МЕСАРА ВУКША: Милошевић, Г. Чубрило, Н. Чубрило, Кешељевић, Вукоје, Хрњаз, Илић.

НАГРАДЕ:

Све три првопласиране екипе из обје категорије освојиће пехаре у трајно власништво, по заслугама. Најбољим играчима турнира биће уручене статуе.