ЛИДЕРИ НАКОН 5-ОГ КОЛА: Пионири и кадети Херцеговца славили против Вележа!

Published on 10/12,2019

У оквиру петог кола Омладинске лиге РС - група Југ, селекције млађих пионира, пионира и кадета ФК Херцеговац одиграли су утакмице против ФК Вележ из Невесиња. Пионири и кадети су уписали нове побједе, док су млађи пионири одиграли неријешено (1:1).

МЛАЂИ ПИОНИРИ: Херцеговац - Вележ 1:1 (1:0)

Први на терен су истрчали млађи пионири Херцеговца и Вележа. Домаћи су повели голом Александра Вујовића крајем првог полувремена, да би у наставку гости дошли до бода голом Тибора Јокановића.

ПИОНИРИ: Херцеговац - Вележ 5:0 (3:0)

Пионири су славили на градском стадиону у Билећи против екипе Вележа резултатом 5:0 (3:0). Тако су изабраници Божа Рогача и Николе Лисова уписали четврту побједу, док је гостима из Невесиња ово био први пораз у првенству. Стријелци за Билећане били су Вељко Јањић (3) и Никола Милојевић (2).
Екипа Херцеговца се налази на првом мјесту са 4 побједе из 4 меча и гол разликом 17:0. У наредном колу плаво-бијели гостују екипи Младости из Гацка.

КАДЕТИ: Херцеговац - Вележ 3:0 (0:0)

Кадети билећког Херцеговца су након убједљиве побједе у првом колу дошли до нових бодова. Овог пута, мало теже! У првом полувремену Билећани су имали иницијатвиу и стварали прилике, али лопта "није хтјела" у гол. Тако су након првих 40. минута мреже мировале - 0:0. У наставку домаћи су из прекида дошли до вођства. Након гужве у шеснаестерцу Кашиковић погађа споствену мрежу. На 2:0 је повисио Попадић, да би коначан резултат 3:0 поставио одлични Никола Ђорђић.
Кадети Херцеговца се након двије одигране утакмице налазе на лидерској позицији са двије побједе и гол разликом 12:0. И кадети у следећем колу гостују екипи Младости из Гацка.