Каратисти Херцеговца најуспјешнији на карате купу "Бања Лука 2019"

Published on 10/07,2019

Карате клуб Херцеговац из Билеће је науспјешнији колектив на 16. по реду Интернационалном карате купу "Бања Лука 2019", који је у недјељу одржан у бањалучкој дворани "Борик".

Турнир који са великим успјехом организује Карате клуб "16-а" из Бања Луке ове године је окупио 561-ог такмичара.
Билећани су били најуспјешнији у конкуренцији 30 клубова из три државе и освојили 11 златних медаља. Каратисти из Билеће су освојили 13 сребрених и 23 бронзане медаље, те скупили укупно 82 бода.

ЗЛАТНЕ МЕДАЉЕ:
-Ивана Самарџић (кате - 9. година)
-Марија Илић (кате - 10. година)
-Сашка Илић (кате - 12. година)
-Дајана Илић (кате - кадеткиње)
-Дјевојчице 8-9. година (кате - екипно)
-Дјечаци 8-9. година (кате - екипно)
-Дјевојчице 10-11. година (кате - екипно)
-Дјечаци 12-13. година (кате - екипно)
-Кадети и јуниори 14-17. година (кате екипно)
-Александар Попадић (борбе)
-Јуниори 16-17. година (борбе - екипно)

СРЕБРЕНЕ МЕДАЉЕ:
-Борис Дутина (кате - 10. година)
-Лазар Парежанин (кате - 11. година)
-Марко Ђекић (кате - 13. година)
-Дјевојчице 8-9. година (кате - екипно)
-Дјечаци 10-11. година (кате - екипно)
-Дјевојчице 12-13. година (кате - екипно)
-Дјечаци 12-13. година (кате - екипно)
-Кадеткиње 14-15. година (кате - екипно)
-Ивана Самарџић (борбе)
-Обрад Томановић (борбе)
-Марија Илић (борбе)
-Павле Михић (борбе)
-Марко Леро (борбе)

БРОНЗАНЕ МЕДАЉЕ:
-Анастастија Бабић (кате - 8. година)
-Аријана Бошњак (кате - 8. година)
-Теодора Шешлија (кате - 9. година)
-Никола Милошевић (кате - 10. година)
-Матија Столица (кате - 11. година)
-Митар Попадић (кате - 11. година)
-Данијел Бјелица (кате - 12. година)
-Павле Михић (кате - 12. година)
-Катарина Ковачевић (кате - 13. година)
-Славиша Кокотовић (кате - 13. година)
-Александар Попадић (кате - јуниори)
-Дјечаци 10-11. година (кате - екипно)
-Дјечаци 10-11. година (кате - екипно)
-Аријана Бошњак (борбе)
-Борис Дутина (борбе)
-Лазар Парежанин (борбе)
-Митар Попадић (борбе)
-Дејан Пудар (борбе)
-Сашка Илић (борбе)
-Раденко Вујовић (борбе)
-Александар Албијанић (борбе)
-Алекса Парежанин (борбе)
-Андреј Вукоје (борбе)

Друго мјесто освојио је Карате клуб "Синђелић" из Бања Луке са 79 бодова, док су трећи били каратисти бањалучке "Енергије" са 73 освојена бода.


Comments

Leave a Reply

Додај коментар





Запамти ме