ТУРНИР У МАЛОМ ФУДБАЛУ: Кафаница и Тротоар уписали нове побједе!

Нови дан на турниру у малом фудбалу "Билећа 2017" донио је нова узбуђења.

Синић је одиграно укупно шест утакмица, од чега три у конкуренцнији сениора.

Код пионира свој први меч одиграо је Кафе бар Тротоар и уписао побједу против Канинуса резултатом 4:0.
И у конкуренцији кадета свој први меч и прву побједу уписао је Љетниковац Станица, који је био бољи од АС Компанија (5:0). До прве побједе дошао је и Алексић Комерц славивши против Маркета Јерезине (4:1).

Код сениора први тријумф синоћ је уписао Забавни салон Респект савладавши БКБ са 5:1. Другу побједу у групи А забиљежио је прошлогодишњи шампион, Кафе бар Тротоар против Вулкома (3:2).
У дербију вечери састали су се Кафаница и Сплав Аполон. Кафаница је побиједила резултатом 2:0 головима Срђана Вукајловића и Грбушића.

Турнир данас почиње од 17,00 часова.

РЕЗУЛТАТИ:


СРИЈЕДА (09.08.) - 17:30:
ПИОНИРИ

Канинус                          0
Кафе бар Тротоар                 4

КАДЕТИ

Алексић Комерц                   4
Маркет Језерине                  1

АС Компани                       0
Љетниковац Станиц
а               5

СЕНИОРИ


БКБ                              1
Забавни салон Респект            5

Кафе бар Тротоар                 3
Вулком
                           2

Сплав Аполон                     0
Кафаница                         2

ТАБЕЛА:

ПИОНИРИ


Група А

1.Месара Вукша  1 1 - 0 - 0 6:1  3
2.TQ Нет        2 1 - 0 - 1 9:5  3
3.Ник Пром      1 1 - 0 - 0 3:2  3
4.Пиц. Центар   2 0 - 0 - 2 4:13 0

Група Б

1.Кафе Тротоар  1 1 - 0 - 0 4:0 3
2.Канинус       2 1 - 0 - 1 3:6 3
3.Медаковина    1 0 - 0 - 1 2:3 0

КАДЕТИ


Група А

1.Црвена Апотека2 1 - 1 - 0 6:2 4
2.Мокри Долови  2 1 - 1 - 0 4:3 4
3.Алексић Комерц2 1 - 0 - 1 4:5 3
4.Језерине      3 1 - 0 - 2 3:6 3

5.Липа
          1 0 - 0 - 1 0:1 0

Група Б

1.Љетн. Станица 1 1 - 0 - 0 5:0  3
2.Ауто ц. Гацко 1 1 - 0 - 0 5:1  3
3.АС Компани    2 0 - 0 - 2 1:10 0
4.Кафе бар Урке 0 0 - 0 - 0 0:0  0

СЕНИОРИ


Група А

1.Кафе Тротоар  2 2 - 0 - 0 6:2 6
2.Респект       2 1 - 1 - 0 6:2 4
3.Но Нејм       1 1 - 0 - 0 2:0 3
4.Вулком        3 0 - 1 - 2 3:6 1
5.БКБ           2 0 - 0 - 2 1:8 0

Група Б

1.Кафаница      2 2 - 0 - 0 8:2 6
2.Ник Пром      1 1 - 0 - 0 3:0 3
3.Сплав Аполон  1 0 - 0 - 1 0:2 0
4.Електро-Херц. 1 0 - 0 - 1 0:3 0
5.Фул           1 0 - 0 - 1 2:6 0

РАСПОРЕД:


ЧЕТВРТАК (10.08.) - 17:00:
ПИОНИРИ

Ник Пром
Месара Вукша

КАДЕТИ

Алексић Комерц
Мокри Долови

Љетна башта Липа
Црвена Апотека

Љетниковац Станица
Кафе бар Урке


СЕНИОРИ


Но Нејм
Кафе бар Тротоар


Електро Херцеговина
Кладионица
Фул

Кафаница
Ник Пром


ТУРНИР У МАЛОМ ФУДБАЛУ: Састави екипа и листа стријелаца

САСТАВИ ЕКИПА:

ПИОНИРИ

ГРУПА А:

TQ Нет                Ник Пром

1.Сергеј ЂАКОВИЋ      1.Урош МИЛОШЕВИЋ
2
.Алекса ДЕНДА       
2.Дамјан БРАТИЋ
3.Милош АЛЕКСИЋ       3.Немања КЕШЕЉЕВИЋ
4.Мићко ДАНГУБИЋ     
4.Павле МИХИЋ
5.Милош РАЈКОВИЋ      5.Стефан РАДОВАНОВИЋ
6.Николас БЈЕЛЕТИЋ    6.Марко ЂУРИЦА
                      7.Марко МАЛЕШЕВИЋ
                      8.Гојко САМАРЏИЋ
                      9.Ђуро ЏЕЛЕТОВИЋ
                      10.Давид ГРУБАЧИЋ

Пицерија Центар       Месара Вукша

1.Лука ИНИЋ           1.Недељко ЧУБРИЛО
2.Павле ВУКОЈЕ        2.Горан ЧУБРИЛО
3.Стефан ВУКОЈЕ       3.Гојко ЧУБРИЛО
4.Миљан ДАНГУБИЋ      4.Јоле ФИМИЋ
5.Никола МИЛОШЕВИЋ    5.Миљан СТАЈИЋ
6.Давид ДЕНДА         6.Божидар ХРЊAЗ
7.Огњен КУЉИЋ         7.Александар ВУЈОВИЋ
8.Стеван КУЉИЋ
9.Лазар ПУХАЛО
10.Огњен ВУЈОВИЋ
11.Алекса ДЕНДА

ГРУПА Б:

Канинус               Медаковина

1.Марко МИЛОШЕВИЋ     1.Светозар НОСОВИЋ
2.Никола МИЛОЈЕВИЋ    2.Лазар МИЛОШЕВИЋ
3.Никола РАДОВИЋ      3.Огњен МИЛОШЕВИЋ
4.Обрад ВУЧКОВИЋ      4.Дејан БОДИРОГА
5.Филип КУРЕШ         5.Ђорђе КАПОР
6.Алекса ЏЕЛЕТОВИЋ    6.Александар ВУЈОВИЋ
                      7.Милош ВУЈОВИЋ

Кафе бар Тротоар

1.Никола ЂОРЂИЋ
2.Стефан СУЏУМ
3.Марко ВУЈОВИЋ
4.Огњен МИЛИДРАГОВИЋ
5.Урош ПУХАЛО
6.Александар МИЛИВОЈЕВИЋ

КАДЕТИ

ГРУПА А:

Маркет Језерине       Мокри Долови

1.Милутин КУЉИЋ       1.Игор ВУРАНИ
2
.Новица КАЈТАЗ      
2.Никола СКУРИЋ
3.Дарко ЏОМБЕТА      
3.Марко ВУКОВИЋ
4.Павле МИЧЕТА       
4.Дејан ТАСОВАЦ
5.Ђорђе КАПОР         5.Марко ЗУРОВАЦ
6.Ђорђе ШЕШЛИЈА       6.Жељко НИНКОВИЋ
7.Ђорђе РАДОВАНОВИЋ   7.Марко БЕРАК
8.Никола МИЛИЋЕВИЋ    8.Марко КОПРИВИЦА
9.Синиша ШОТРА
10.Александар ТРКЉА
11.Ђорђе ЏЕЛЕТОВИЋ

Црвена Апотека        Алексић Комерц

1.Вук БОШКОВИЋ        1.Јован РАДОВАНОВИЋ
2.Ђорђе БАБИЋ         2.Дејан ПОПАРА
3.Јован САМАРЏИЋ      3.Андреј ЏЕЛЕТОВИЋ
4.Урош ПУХАЛО         4.Милорад КОВАЧЕВИЋ
5.Огњен МИЛИДРАГОВИЋ  5.Ђорђе КОПРИВИЦА
6.Ђорђе МИЛОЈЕВИЋ     6.Стефан МИЛОЈЕВИЋ
7.Борис МИСКИН        7.Милан ПОПАДИЋ
                      8.Огњен МИЛОШЕВИЋ
                      9.Марко МИЉКОВИЋ

Љетна башта Липа

1.Лука ПОПАДИЋ
2.Марко АЛЕКСИЋ
3.Никола УЉАРЕВИЋ
4.Дарко КОПРИВИЦА
5.Борис ДАКОВИЋ
6.Митар БЈЕЛЕТИЋ
7.Дамјан ВУКОВИЋ
8.Вук БУДАЛИЋ

ГРУПА Б:

АС Компани            Ауто центар Гацко

1.Небојша АРСИЋ       1.Павле БУХА
2.Бојан КОПРИВИЦА     2.Стефан ДЕЛИЋ
3.Алекса. МИЛИВОЈЕВИЋ 3.Игор ВИШЊЕВАЦ
4.Милан СТАЈИЋ        4.Михајло МИЛОШЕВИЋ
5.Сергеј ДАКОВИЋ      5.Милан ГОРАНОВИЋ
6.Страхиња ИЛИЋ       6.Ђорђе ПАШАЛИЋ
                      7.Јован БРАТИЋ

Љетниковац Станица    Кафе бар Урке

1.Мирко УЉАРЕВИЋ      1.Тодор ДАВИДОВИЋ
2.Вељко ШОТРА         2.Дејан МАНИГОДА
3.Јован ПЕРОВИЋ       3.Сергеј БЈЕЛОГРИЋ
4.Данило ТАМИНЏИЈА    4.Иван ВУКОВИЋ
5.Славен РОГАН        5.Радивоје ПАПОВИЋ
6.Стефан ТАБАКОВИЋ
    6.Видоје ВУКОВИЋ
7.Чедомир КУЉИЋ       7.Бојан АЏИЋ
8.Марко УЉАРЕВИЋ
9.Лука БАТИНИЋ
10.Милош УЉАРЕВИЋ
ТРЕНЕР: Слободан ЈАЊИЋ - РОЖЕ

СЕНИОРИ

ГРУПА А:

Но Нејм               Вулком

1.Александар ПАВИЋ    1.Дејан АРСИЋ
2
.Бориша ВУКОЈЕ      
2.Миодраг РАДОВАНОВИЋ
3.Милош СТАРОВИЋ     
3.Марко ДУБЉЕВИЋ
4.Огњен ПАВИЋ        
4.Александар АРСИЋ
5.Бојан МИЛОШЕВИЋ     5.Стефан ВУЈОВИЋ
6.Горан ЖДРАЛЕ        6.Радован ГЛОГОВАЦ
7.Никола КУРДУЛИЈА    7.Марко ВУЈОВИЋ
8.Миле ДАКОВИЋ        8.Срђан ТУНГУЗ
9.Милош САВИЋ         9.Огњен СИКИМИЋ

Кафе бар Тротоар      БКБ

1.Марко ИЛИЋ          1.Новица КАЈТАЗ
2.Бојан ЈЕФТОВИЋ      2.Ђорђе САМАРЏИЋ
3.Ратко ВОЈНОВИЋ      3.Живко ДАКОВИЋ
4.Раде ИЛИЋ           4.Синиша ШОТРА
5.Драган ЗВИЈЕР       5.Александар ТРКЉА
6.Никола ДАКОВИЋ      6.Милутин КУЉИЋ
7.Александар ЈЕЛИЋ    7.Дарко ЏОМБЕТА
8.Дејан САМАРЏИЋ      8.Данило ТАМИНЏИЈА
9.Немања НОСОВИЋ
ТРЕНЕР: Бошко КУЉИЋ

Забавни салон Респект

1.Милан ЛОЗО
2.Слободан БРЧИЋ
3.Ђорђе КАШИКОВИЋ
4.Драган СТОЛИЦА
5.Милан САВОВИЋ
6.Вукашин ВУЧИНИЋ
7.Милан ВУЧИНИЋ
8.Александар ЛУЧИЋ
9.Благоје ДУНЂЕРОВИЋ
10.Игор МИЛИЋЕВИЋ
ТРЕНЕР: Новак ИНИЋ
*Послије одигране прве утакмице нема накнадног пријављивања играча.

ГРУПА Б:

Кафаница             Кладионица Фул

1.Никола КАШИКОВИЋ   1.Игор МИЛИДРАГОВИЋ
2.Петар ВУЈОВИЋ      2.Горан МИЛИДРАГОВИЋ
3.Срђан ВУКАЈЛОВИЋ   3.Александар КУЉИЋ
4.Владан ВУКАЈЛОВИЋ  4.Миомир БИБЕРЏИЋ
5.Владимир ГРБУШИЋ   5.Миодраг ЗВИЈЕР
6.Синиша МИЛОВИЋ     6.Марко КАПЕТИНИЋ
7.Алекса ЛОЈОВИЋ     7.Никола ГРБУШИЋ
8.Дамјан АЛЕКСИЋ     8.Милан РАДОВАНОВИЋ
9.Ристо ПЕРИШИЋ      9.Милош ФИМИЋ
                     10.Милорад ЦИМИРОТ

Електро Херцеговина  Сплав Аполон

1.Милосав ДАНГУБИЋ   1.Стефан БОКИЋ
2.Олег ЋУРИЋ         2.Филип РАДОВИЋ
3.Дејан МИЛИСАВ      3.Вук МИЛЕНИЋ
4.Крсто ДЕНДА        4.Александар ИВКОВИЋ
5.Раденко КУЉИЋ      5.Борис ИВКОВИЋ
6.Рајко КОМНЕНИЋ     6.Гаврило ПОПАДИЋ
7.Марко ВУЧКОВИЋ     7.Сретен МИЛОШЕВИЋ
8.Милен МИШЕЉИЋ      8.Лазар МРКАИЋ
9.Никола ДАНГУБИЋ
10.Ненад СТЕВОВИЋ

Ник Пром

1.Никола БАЈОВИЋ
2.Михаило ЛУЧИЋ
3.Немања РОГАН
4.Бојан ВУКОЈЕ
5.Трипо ЈОКАНОВИЋ
6.Сава ПЕРОВИЋ
7.Дарко СТЕВАНОВИЋ
8.Лазар ЗЕЧЕВИЋ
9.Предраг ШЕШЕЉ
10.Милош ПЕРОВИЋ
ТРЕНЕР: Антонио ИВАНИШЕВИЋ

ЛИСТА СТРИЈЕЛАЦА

СЕНИОРИ

1.Алекса ЛОЈОВИЋ (Кафаница)               2
2.Срђан ВУКАЈЛОВИЋ (Кафаница)             2
3.Владан ВУКАЈЛОВИЋ (Кафаница)            2
4.Марко КАПЕТИНИЋ (Кладионица Фул)        2
5.Бориша ВУКОЈЕ (Но Нејм)                 1
6.Бојан МИЛОШЕВИЋ (Но Нејм)               1
7.Марко ДУБЉЕВИЋ (Вулком)                 1
8.Вукашин ВУЧИНИЋ (Забавни салон Респект) 1
9.Лазар ЗЕЧЕВИЋ (Ник Пром)                1
10.Михаило ЛУЧИЋ (Ник Пром)               1
11.Предраг ШЕШЕЉ (Ник Пром)               1
12.Немања НОСОВИЋ (Кафе бар Тротоар)      1
13.Драган ЗВИЈЕР (Кафе бар Тротоар)       1
14.Марко ИЛИЋ (Кафе бар Тротоар)          1

КАДЕТИ

1.Никола СКУРИЋ (Мокри Долови)            2
2.Ђорђе МИЛОЈЕВИЋ (Црвена Апотека)        2
3.Ђорђе БАБИЋ (Црвена Апотека)            2
4.Стефан ДЕЛИЋ (Ауто центар Гацко)        2
5.Јован БРАТИЋ (Ауто центар Гацко)        1
6.Михајло МИЛОШЕВИЋ (Ауто центар Гацко)   1
7.Игор ВИШЊЕВАЦ (Ауто центар Гацко)       1
8.Марко ЗУРОВАЦ (Мокри Долови)            1
9.Игор БУРАНИ (Мокри Долови)              1
10.Ђорђе ШЕШЛИЈА (Маркет Језерине)        1
11.Милутин КУЉИЋ (Маркет Језерине)        1
12.Огњен МИЛИДРАГОВИЋ (Црвена Апотека)    1
13.Јован САМАРЏИЋ (Црвена Апотека)        1
14.Бојан КОПРИВИЦА (АС Компани)           1

ПИОНИРИ

1.Алекса ДЕНДА (ТQ Нет)                   8
2.Недељко ЧУБРИЛО (Месара Вукша)          4
3.Никола МИЛОЈЕВИЋ (Канинус)              2
4.Немања КЕШЕЉЕВИЋ (Ник Пром)             2
5.Лука ИНИЋ (Пицерија Центар)             2
6.Павле МИХИЋ (Ник Пром)                  1
7.Горан ЧУБРИЛО (Месара Вукша)            1
8.Богољуб ШЕШЛИЈА (Месара Вукша)          1
9.Обрад ВУЧКОВИЋ (Канинус)                1
10.Павле ВУКОЈЕ (Пицерија Центар)         1
11.Светозар НОСОВИЋ (Медаковина)          1
12.Огњен МИЛОШЕВИЋ (Медаковина)           1
13.Сергеј ЂАКОВИЋ (ТQ Нет)                1
*за разлику од кадета и сениора у пионирској конкуренцији неће бити проглашаван најбољи стијелац турнира, већ најталентованији играч турнира.


ТУРНИР У МАЛОМ ФУДБАЛУ: Други дан - резултати!

Другог дана турнира у малом фудбалу "Билећа 2017" одиграно је укупно седам утакмица, од тога три у сениорској конкуренцији.

Турнир се наставља данас од 17,30 часова.

РЕЗУЛТАТИ:


УТОРАК (08.08.) - 17:00:
ПИОНИРИ

TQ Нет                       7 (2)
Денда (6) и Ђаковић
Пицерија Центар              2 (0)
Инић (2)

КАДЕТИ

АС Компани                   1 (0)
Копривица
Ауто центар Гацко            5 (2)
Делић (2), Братић, Милошевић и Вишњевац

Љетна башта Липа             0 (0)
Маркет Језерине              1 (0)
Куљић

Црвена Апотека               2 (0)
Бабић и Милојевић
Мокри Долови                 2 (1)
Скурић (2)


СЕНИОРИ


Вулком                       1 (1)
Дубљевић
Забавни салон Респект        1 (1)
В. Вучинић

Електро Херцеговина          0 (0)
Ник Пром
                     3 (2)
Зечевић, Лучић и Шешељ

БКБ                          0 (0)
Кафе бар Тротоар             3 (2)
Носовић, Звијер и М. Илић

ТАБЕЛА:

ПИОНИРИ


Група А

1.Месара Вукша  1 1 - 0 - 0 6:1  3
2.TQ Нет        2 1 - 0 - 1 9:5  3
3.Ник Пром      1 1 - 0 - 0 3:2  3
4.Пиц. Центар   2 0 - 0 - 2 4:13 0

Група Б

1.Канинус       1 1 - 0 - 0 3:2 3
2.Медаковина    1 0 - 0 - 1 2:3 0
3.Кафе Тротоа
р  0 0 - 0 - 0 0:0 0

КАДЕТИ


Група А

1.Црвена Апотека2 1 - 1 - 0 6:2 4
2.Мокри Долови  2 1 - 1 - 0 4:3 4
3.Језерине      2 1 - 0 - 1 2:2 3
4.Липа
          1 0 - 0 - 1 0:1 0
5.Алексић Комерц1 0 - 0 - 1 0:4 0

Група Б

1.Ауто ц. Гацко 1 1 - 0 - 0 5:1 3
2.АС Компани    1 0 - 0 - 1 1:5 0
3.Љетн. Станица 0 0 - 0 - 0 0:0 0
4.Кафе бар Урк
е 0 0 - 0 - 0 0:0 0

СЕНИОРИ


Група А

1.Кафе Тротоар  1 1 - 0 - 0 3:0 3
2.Но Нејм       1 1 - 0 - 0 2:0 3
3.Респект       1 0 - 1 - 0 1:1 1
4.Вулком        2 0 - 1 - 1 1:3 1
5.БКБ           1 0 - 0 - 1 0:3 0

Група Б

1.Кафаница      1 1 - 0 - 0 6:2 3
2.Ник Пром      1 1 - 0 - 0 3:0 3
3.Електро-Херц. 1 0 - 0 - 1 0:3 0
4.Фул           1 0 - 0 - 1 2:6 0
5.Сплав Аполон  0 0 - 0 - 0 0:0 0

РАСПОРЕД:


СРИЈЕДА (09.08.) - 17:30:
ПИОНИРИ

Канинус
Кафе бар Тротоар

КАДЕТИ

Алексић Комерц
Маркет Језерине

АС Компани
Љетниковац Станиц
а

СЕНИОРИ


БКБ
Забавни салон Респект

Кафе бар Тротоар
Вулком


Сплав Аполон
Кафаница


Билећки баскеташи освојили турнир у Невесињу!

Побједник Турнира у баскету који је игран у оквиру Невесињске олимпијаде је билећки „Стари дом“.

Екипа у саставу Александар Куљић, Предраг Радовановић и Дамјан Милошевић у финалу је савладала требињску екипу ТБ 21:18. Билећани су у полуфиналу елиминисали Невесињепутеве, а Требињци су били бољи од екипе Кафана „Васа Ладачки“ из Источног Сарајева.

Златне медаље побједницима уручио је замјеник начелника општине Невесиње Милутин Самарџић. На турниру је наступило 10 екипа из Источног Сарајева, Мостара, Требиња, Билеће и Гацка.

ИЗВОР: Радио Невесиње


ТУРНИР У МАЛОМ ФУДБАЛУ: Распоред до краја турнира!

РАСПОРЕД:


УТОРАК (08.08.) - 17:00:
ПИОНИРИ

TQ Нет
Пицерија Центар

КАДЕТИ

АС Компани
Ауто центар Гацко

Љетна башта Липа
Маркет Језерине

Црвена Апотека
Мокри Долови


СЕНИОРИ


Вулком
Забавни салон Респект

Електро Херцеговина
Ник Пром


БКБ
Кафе бар Тротоар

СРИЈЕДА (09.08.) - 17:30:
ПИОНИРИ

Канинус
Кафе бар Тротоар

КАДЕТИ

Алексић Комерц
Маркет Језерине

АС Компани
Љетниковац Станиц
а

СЕНИОРИ


БКБ
Забавни салон Респект

Кафе бар Тротоар
Вулком


Сплав Аполон
Кафаница

ЧЕТВРТАК (10.08.) - 17:00:
ПИОНИРИ

Ник Пром
Месара Вукша

КАДЕТИ

Алексић Комерц
Мокри Долови

Љетна башта Липа
Црвена Апотека

Љетниковац Станица
Кафе бар Урке


СЕНИОРИ


Но Нејм
Кафе бар Тротоар


Електро Херцеговина
Кладионица
Фул

Кафаница
Ник Пром

ПЕТАК (11.08.) - 17:30:
ПИОНИРИ

TQ Нет
Месара Вукша

КАДЕТИ

Љетна башта Липа
Мокри Долови

Кафе бар Урке
Ауто центар Гацко


СЕНИОРИ


БКБ
Но Нејм

Кафаница
Електро Херцеговина


Ник Пром
Сплав Аполон

СУБОТА (12.08.) - слободан дан

НЕДЕЉА (13.08.) - 17:30:
ПИОНИРИ

Медаковина
Кафе бар Тротоар

КАДЕТИ

Маркет Језерине
Црвена Апотека

АС Компани
Кафе бар Урке

СЕНИОРИ

Електро Херцеговина
Сплав Аполон


Кафе бар Тротоар
Забавни салон Респект


Ник Пром
Кладионица Фул

ПОНЕДЕЉАК (14.08.) - 17:30:
ПИОНИРИ

Ник Пром
Пицерија Центар

КАДЕТИ

Љетна башта Липа
Алексић Комерц

Љетниковац Станица
Ауто центар Гацко


СЕНИОРИ


БКБ
Вулком


Но Нејм
Забавни салон Респект


Сплав Аполон
Кладионица Фул

УТОРАК (15.08.):
СЕНИОРИ

четвртфинале


А1
Б4

А2
Б3


Б1
А4

Б2
А3

СРИЈЕДА (16.08.):
ПИОНИРИ
полуфинале

А1
Б2

Б1
А2

КАДЕТИ
полуфинале

А1
Б2

Б1
А2


СЕНИОРИ
полуфинале


побједник А1 - Б4
побједник Б2 - А3

побједник Б1 - А4
побједник А2 - Б
3

ЧЕТВРТАК (17.08.):
ПИОНИРИ
за треће мјесто

поражени А1 - Б2
поражени Б1 - А2

КАДЕТИ
за треће мјесто

поражени А1 - Б2
поражени Б1 - А
2

ПИОНИРИ
финале

побједник А1 - Б2
побједник Б1 - А2

КАДЕТИ
финале

побједник А1 - Б2
побједник Б1 - А
2

СЕНИОРИ
за треће мјесто



финале




Почео турнир у малом фудбалу "Билећа 2017"

На игралишту поред ОШ "Петар II Петровић Његош" вечерас је почео турнир у малом фудбалу "Билећа 2017". На овогодишњем турниру у три конкуренције наступа 26 екипа.

Први на терен од 17,00 часова истрчали су пионири, дјечаци рођени 2004. године и млађи. Код пионира су одигране три утакмице, а побједу су славили Ник Пром, Месара Вукша и Канинус.

За кадете ове године наступају дјечаци рођени 2001. године и млађи. Своје прве тријумфе уписале су кадетске екипе Мокрих Долова и Црвене Апотеке.

У сениорској конкуренцији одигране су двије утакмице, а прве побједе су уписали Но Нејм и Кафаница.

Турнир се наставља сутра од 17,00 часова.

РЕЗУЛТАТИ:


ПОНЕДЕЉАК (07.08.) - 17:00:
ПИОНИРИ

TQ Нет                       2 (2)
Денда (2)
Ник Пром                     3 (1)
Кешељевић (2) и Михић


Месара Вукша                 6 (2)
Чубрило Н. (4), Чубрило Г. и Шешлија
Пицерија Центар              1 (1)
Вукоје


Канинус                      3 (2)
Милојевић (2) и Вучковић

Медаковина                   2 (1)
Милошевић О. и Носовић


КАДЕТИ

Маркет Језерине              1 (1)
Шешлија
Мокри Долови                 2 (1)
Зуровац и Бурани

Црвена Апотека               4 (3)
Милојевић, Бабић, Милидраговић и Самарџић
Алексић Комерц               0 (0)


СЕНИОРИ


Но Нејм                      2 (1)
Вукоје и Милошевић
Вулком                       0 (0)

Кафаница                     6 (3)
Лојовић(2), С. Вукајловић(2) и В. Вукајловић(2)
Кладионица Фул               2 (0)
Капетинић (2)

РАСПОРЕД:


УТОРАК (08.08.) - 17:00:
ПИОНИРИ

TQ Нет
Пицерија Центар

КАДЕТИ

АС Компани
Ауто центар Гацко

Љетна башта Липа
Маркет Језерине

Црвена Апотека
Мокри Долови


СЕНИОРИ


Вулком
Забавни салон Респект

Електро Херцеговина
Ник Пром


БКБ
Кафе бар Тротоар


Сутра почиње турнир у малом фудбалу!

Турнир у малом фудбалу, који се традиционално одржава у Билећи, почиње сутра на игралишту поред ОШ "Петар II Петровић Његош".

http://bilecasport2.blog.rs/gallery/24962/10620925_10203649353348532_2005285139_n.jpg

Турнир ће трајати од 7. до 16. августа, а наступаће укупно три узрасне категорије - пионири, кадети и сениори.

За такмичење је пријављено укупно 26 екипа, а свакако је најзначајније то да ће на турниру наступити 10 сениорских тимова, подијељених у двије групе.

Турнир се одржава под покровитељством општине Билећа, а медијски спонзор је портал Билећа Спорт.

Турнир почиње сутра вече од 17,00 часова.

ГРУПЕ:

ПИОНИРИ


Група А

1.TQ Нет
2.Ник Пром
3.Пицерија Центар
4.Месара Вукш
а

Група Б

1.Канинус
2.Медаковина
3.Кафе бар Тротоа
р

КАДЕТИ


Група А

1.Маркет Језерине
2.Мокри Долови
3.Црвена Апотека
4.Алексић Комерц
5.Љетна башта Липа

Група Б

1.АС Компани
2.Ауто центар Гацко
3.Љетниковац Станица
4.Кафе бар Урк
е

СЕНИОРИ


Група А

1.Но Нејм
2.Вулком
3.Кафе бар Тротоар
4.БКБ
5.Забавни салон Респек
т

Група Б

1.Кафаница
2.Кладионица Фул
3.Електро Херцеговина
4.Сплав Аполон
5.Ник Пром

РАСПОРЕД:


ПОНЕДЕЉАК (07.08.) - 17:00:
ПИОНИРИ

TQ Нет
Ник Пром


Месара Вукша
Пицерија Центар


Канинус
Медаковина


КАДЕТИ

Маркет Језерине
Мокри Долови

Црвена Апотека
Алексић Комерц


СЕНИОРИ


Но Нејм
Вулком


Кафаница
Кладионица Фул



Због великих врућина одложен почетак турнира у малом фудбалу!

Почетак турнира у малом фудбалу, који ће се играти на игралишту поред ОШ "Петар II Петровић Његош", одложен је због великих врућина за понедељак.

Организатори турнира су процијенили да због великих врућина услови за игру нису баш идеални, па су због тога почетак турнира одложили за понедељак, 7. августа од 17,00 часова.

Данас су на мјесту гдје почиње турнир извучени парови у свим категоријама.

И ове године турнир се игра у три категорије, и то: пионира (2004. годиште и млађи), кадета (2001. годиште и млађи) и сениора.

Код пионира пријављено је 7 екипа, код кадета 9, а код сениора 10.

И овогодишњи турнир се одржава под покровитељством општине Билећа, а у огранизацији Културно-спортског центра и Фудбалског клуба Херцеговац.
Медијски покровитељ турнира је Билећа Спорт.

ГРУПЕ:

ПИОНИРИ


Група А

1.TQ Нет
2.Ник Пром
3.Пицерија Центар
4.Месара Вукш
а

Група Б

1.Канинус
2.Медаковина
3.Кафе бар Тротоа
р

КАДЕТИ


Група А

1.Маркет Језерине
2.Мокри Долови
3.Црвена Апотека
4.Алексић Комерц
5.Љетна башта Липа

Група Б

1.АС Компани
2.Ауто центар Гацко
3.Љетниковац Станица
4.Кафе бар Урк
е

СЕНИОРИ


Група А

1.Но Нејм
2.Вулком
3.Кафе бар Тротоар
4.БКБ
5.Забавни салон Респек
т

Група Б

1.Кафаница
2.Кладионица Фул
3.Електро Херцеговина
4.Сплав Аполон
5.Ник Пром


ПЕРОВИЋ У МРКОЊИЋ ГРАДУ: Билећанин већ блиста у дресу Слободе!

Досадашњи првотимац Леотара из Требиња, Милош Перовић, напустио је "Тигрове" и фудбалску срећу ће потражити у Слободи из Мркоњић Града.

Перовић је зимус стигао у Леотар, а прије тога наступао је у екипи Текстилца из Дервенте. Прије Текстилца играо је и за бањалучки Борац, Пролетер из Теслића и Младост из Гацка.

Пажњу на себе Перовић је скренуо, у првом сусрету полуфинала Купа РС одиграном у Мркоњић Граду, прошле сезоне. У поменутој утакмици Леотар је изненадио Слободу и славио 3:1, а стријелац сва три поготка за требињског друголигаша био је управо двадесеттрогодишњи Билећанин.

Перовић је већ дебитовао у дресу Слободе и у старту се показао као одлично појачање.
Екипа Слободе освојила је за викенд Илиндански турнир у Мркоњић Граду. Мркоњићани су у финалној утакмици побиједили Рудар из Приједора резултатом 6:0. Милош Перовић се два пута уписао у стријелце, а поред тога проглашен је и за најбољег играча турнира.

У Прву лигу Републике Српске, која стартује 12. августа, екипа Слободе улази са високим амбицијама, а у првом колу гостује код Сутјеске из Фоче.


НАЈАВА: У суботу "Сомовијада 2017" на Билећком језеру!

У суботу, 5. августа на Билећком језеру у организацији Ресторана и сплава "Аполон" биће одржано традиционално такмичење у риболову "Сомовијада 2017".

Учесници ће се такмичити у лову сома варалицом и бућком на Билећком језеру. Окупљање такмичара је на Сплаву "Аполон" у суботу од 6,00 часова, а почетак такмичења је заказан за 7,00 часова. Котизација по учеснику је 20 КМ.

Поред Сомовијаде биће одржано и такмичење мајстора златног котлића и рибље чорбе. Организатори су за најбоље такмичаре припремили богате награде које ће бити уручене послије такмичења уз свечани ручак.

Пријаве и информације на бројеве телефона: 065/838-234, 065/640-775.

СПОНЗОРИ:
Скупштина општине Билећа, Ресторан и сплав "Аполон", Алексић Комерц, Јефтовић Компани, Кафе "Атина", Винарија Парежанин, Рибњак Гудељ, СТР Корморан, СТР Сирена, СТР Ивана, Штампарија Габићи и Пекара Денда Марко.